MaLk napisał(a):

...
Jeszcze inaczej to ujmując - tak przechlapaliśmy sobie już 1/3 sezonu, że w praktyce jakaś seria zwycięstw musi się wydarzyć, żeby realnie myśleć o awansie bezpośrednim.
|
Mimo "przechlapania" mamy teraz 4 punkty straty do awansu i 23 kolejki by je odrobić.
Jak na razie nauka zarządzania drużyną przez pana Trenera (jesteś taki dobry jak twój ostatni mecz

) jest wyjątkowo tania.