dynek.pl napisał(a):

Martin Košťál został nowym zawodnikiem słowackiego czwartoligowego FKM Nové Zámky.
27-letni słowacki pomocnik w rundzie wiosennej poprzedniego sezonu wystąpił w 11 spotkaniach Fortuna I ligi w barwach Sandecji Nowy Sącz.
http://www.90minut.pl/news/328/news3...ove-Zamky.html
|
To FKM Nové Zámky to jakieś ichniejsza Wieczysta czy on naprawdę zaliczył taki zjazd? Fajnie sie u nas zapowiadał. Pamiętam jego rewelacyjny mecz z Lechem (2:5).