Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

|
wiem że to co teraz napisze to bedzie unpopular opinion i sam nie wierze ze to pisze, ale nie bierzemy wogle pod uwage opcji, że właśnie dlatego tak było że Pan Trener zmienił założenia taktyczne ? (lepiej późno niż wcale?)
|
Hahahaha Areczek szuka na sile niewidzialnej reki Sobola

Nie Arku, to nie to. Poza tym przy kontrze mieli schodzic na skrzydlo i wrzucac?
Zobaczysz w kolejnym meczu jesli rywal zdecyduje sie na defensywny styl czy trener zmienil taktyke czy dalej beda wrzutki.
Tyle razy przerabialismy wtopy w blizniaczy sposob, a ludzie dalej naiwni.