Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

|
wiem że to co teraz napisze to bedzie unpopular opinion i sam nie wierze ze to pisze, ale nie bierzemy wogle pod uwage opcji, że właśnie dlatego tak było że Pan Trener zmienił założenia taktyczne ? (lepiej późno niż wcale?)
|
Ja wierzę Królewskiemu, że pan Trener się uczy.
Ja mam tylko wątpliwość czy zdąży się nauczyć, by nam starczyło do awansu.