|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline
|
#16

05.10.2023, 23:41
|
Elefant napisał(a): 
|
Jeśli chodzi o jedyny interesujący wątek w tym temacie to stoję jednak na stanowisku, że może i do listopada będzie szansa na zbiory. Trochę deszczu i w miarę wysoka temperatura powinna zrobić swoje.
|
Nie ma być zimno?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|
|