krysztal napisał(a):

|
Ostatni dzwonek,chyba kończy się wysyp.
|
Jeśli chodzi o jedyny interesujący wątek w tym temacie to stoję jednak na stanowisku, że może i do listopada będzie szansa na zbiory. Trochę deszczu i w miarę wysoka temperatura powinna zrobić swoje.
W temacie sobotniego wydarzenia jak Znicz przegra sam ze sobą to Wisła wygra albo zremisuje. A jak nie to w plecy.