Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 05.10.2023, 19:05
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Ostatni dzwonek,chyba kończy się wysyp.
Jeśli chodzi o jedyny interesujący wątek w tym temacie to stoję jednak na stanowisku, że może i do listopada będzie szansa na zbiory. Trochę deszczu i w miarę wysoka temperatura powinna zrobić swoje.


W temacie sobotniego wydarzenia jak Znicz przegra sam ze sobą to Wisła wygra albo zremisuje. A jak nie to w plecy.
Odpowiedz cytując