Wyświetl pojedynczy post
wierność83
Senior Member
 
Od: 11.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2430
Stary 03.10.2023, 21:13
Od kiedy za dobrą grę przyjmujemy stwarzanie sytuacji, utrzymywanie się przy piłce, ofensywną grę i brak wyników? Gra i trener jest dobra jak są wyniki, koniec kropka. Inaczej dojdziemy do absurdu, w którym za dobrych będziemy uznawać trenerów, których bronią statystyki, a nie wyniki.

Jak są wyniki po defensywnej grze, to wtedy ta gra jest dobra i trener również.
Odpowiedz cytując