|
Od kiedy za dobrą grę przyjmujemy stwarzanie sytuacji, utrzymywanie się przy piłce, ofensywną grę i brak wyników? Gra i trener jest dobra jak są wyniki, koniec kropka. Inaczej dojdziemy do absurdu, w którym za dobrych będziemy uznawać trenerów, których bronią statystyki, a nie wyniki.
Jak są wyniki po defensywnej grze, to wtedy ta gra jest dobra i trener również.
|