wiesniak842 napisał(a):

|
Mhm, Carbo i Uryga najlepsi. To nie przypadek. Jeden i drugi, bedac zdrowymi, maja najkrotszy okres treningowy pod wodza naszego zajebistego sztabu. Oczywiscie z czasem beda tylko gorsi, jak wszyscy inni.
|
To niestety może być prawda, większość piłkarzy po dłuższych treningach ze sztabem legend zalicza dramatyczny zjazd. Właściwie to chyba tylko Colley poprawił swoją grę.
@leszekpw - byłem zniesmaczony brakiem zmiany dla Goku i tak późną zmianą Villara oraz Dudy. Dodatkowo - skoro gra Krzyżanowski, to nie musi grać Duda. Wczoraj zagrał dranatycznie słabo, a w ataku jego wkład jest taki jak Sobczaka - ujemny.