Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 02.10.2023, 13:02
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Mhm, Carbo i Uryga najlepsi. To nie przypadek. Jeden i drugi, bedac zdrowymi, maja najkrotszy okres treningowy pod wodza naszego zajebistego sztabu. Oczywiscie z czasem beda tylko gorsi, jak wszyscy inni.
To niestety może być prawda, większość piłkarzy po dłuższych treningach ze sztabem legend zalicza dramatyczny zjazd. Właściwie to chyba tylko Colley poprawił swoją grę.

@leszekpw - byłem zniesmaczony brakiem zmiany dla Goku i tak późną zmianą Villara oraz Dudy. Dodatkowo - skoro gra Krzyżanowski, to nie musi grać Duda. Wczoraj zagrał dranatycznie słabo, a w ataku jego wkład jest taki jak Sobczaka - ujemny.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 02.10.2023 o godz. 13:10.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując