Jagul napisał(a):

|
Te kontuzje Junci to nie jest żaden pech tylko normalny stan. Anomalia to było jak zagrał tyle meczów bez urazu.
|
Ok. Wobec tego ryzyko, które na razie się nie opłaciło. Czyli nawiązując do pytania Drozda, na tym etapie wyrzucone pieniądze w błoto.