Kurz napisał(a):

|
Dlaczego wymieniasz akurat Juncę? Ma ciągle kontuzje, nie spektakularne, ale utrudniające powrót do optymalnej formy; trwa to od meczu z Ruchem. Pech. Powinieneś raczej się zastanowić po co nam był Żyro, Sapała, Basha czy Sobczak.
|
Te kontuzje Junci to nie jest żaden pech tylko normalny stan. Anomalia to była jak zagrał tyle meczów bez urazu.