d napisał(a):

|
Tym razem za bardzo się nie ma czego czepiać zarówno u drużyny jak i szkoleniowca ...
|
SFG jak leżały tak leżą.
My tracimy po nich bramki i nie strzelamy.
Dodatkowo Goku (i nie tylko) na trening strzelania karnych!
Drozd napisał(a):

Dwa prezenty i dwa karne.
Zero grania w piłkę.
|
Z tymi prezentami to bez przesady.
Poszły dwie kontry ale nie każdy nawet w e-klapie by z nich strzelił bramki