Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 21.09.2023, 15:44
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli mamy przegrać, to najlepiej wysoko. Im krócej będzie Sobolewski z legendami marnował czas, tym lepiej.
Jestem podobnego zdania. Jeśli mamy przegrać, to byle nie 1:0 czy 2:1, niech to będzie 5:0, wtedy JK nie będzie mieć jak maskować naszego lotu w przepaść.

Co do samego meczu, każdy wynik inny niż nasze zwycięstwo powinien oznaczać zwolnienie całego sztabu. Nie za 5 kolejek, tylko teraz, jak jest jeszcze szansa na uratowanie czegokolwiek.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując