wolfy napisał(a):

|
Jeżeli mamy przegrać, to najlepiej wysoko. Im krócej będzie Sobolewski z legendami marnował czas, tym lepiej.
|
Jestem podobnego zdania. Jeśli mamy przegrać, to byle nie 1:0 czy 2:1, niech to będzie 5:0, wtedy JK nie będzie mieć jak maskować naszego lotu w przepaść.
Co do samego meczu, każdy wynik inny niż nasze zwycięstwo powinien oznaczać zwolnienie całego sztabu. Nie za 5 kolejek, tylko teraz, jak jest jeszcze szansa na uratowanie czegokolwiek.