Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 16.09.2023, 10:24
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
Ogólnie jak przegrywamy sparing (co nam sie przeważnie zdarza), to jest narracja aby nie przywiązywać wagi do sparingów, bo to tylko jednostka treningowa, testowanie grajków z dupy itp itd

No tak bo przecież to my tylko na sparingu testujemy grajków z dupy, a przeciwnik to wiadomo 1 skład pełna mobilizacja...

otóż obie drużyny traktują sparing z przymrużeniem oka, tylko dziwnym trafem to my dostajemy w ....e

dlatego ja jednak biore pod uwage wyniki sparingów
Ale walić już wynik - jest okazja żeby pilkarze zgrali się ze sobą, bo co czwarte podanie nie dochodzi do nikogo, przez takie idiotyczne niezgranie tracimy bramki (modelowy przykład to ostatni mecz, gdzie Duda ewidentnie nie był przygotowany na podanie z autu od Junki, ale kilka razy między Rodado a Goku też zaiskrzyło o złe podania gdzie jeden podahe w prawo a drugi biegnie w lewo) a tu składy w OBU połowach totalnie z dupy.

No i co, wyjdzie ten Fazlagić na LO kiedykolwiek? No nie wyjdzie. To po chu takie zabawy?!

Tu jest potrzebny trener wraz ze sztabem...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując