|
Ogólnie jak przegrywamy sparing (co nam sie przeważnie zdarza), to jest narracja aby nie przywiązywać wagi do sparingów, bo to tylko jednostka treningowa, testowanie grajków z dupy itp itd
No tak bo przecież to my tylko na sparingu testujemy grajków z dupy, a przeciwnik to wiadomo 1 skład pełna mobilizacja...
otóż obie drużyny traktują sparing z przymrużeniem oka, tylko dziwnym trafem to my dostajemy w ....e
dlatego ja jednak biore pod uwage wyniki sparingów
|