Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 16.09.2023, 08:18
Ogólnie jak przegrywamy sparing (co nam sie przeważnie zdarza), to jest narracja aby nie przywiązywać wagi do sparingów, bo to tylko jednostka treningowa, testowanie grajków z dupy itp itd

No tak bo przecież to my tylko na sparingu testujemy grajków z dupy, a przeciwnik to wiadomo 1 skład pełna mobilizacja...

otóż obie drużyny traktują sparing z przymrużeniem oka, tylko dziwnym trafem to my dostajemy w ....e

dlatego ja jednak biore pod uwage wyniki sparingów
Odpowiedz cytując