krysztal napisał(a):

Serio chcesz nadawać sens wystawianiu nominalnego defensywnego pomocnika na lewej obronie?
Dla mnie to marnowanie jednostek treningowych.
|
Gra w 10 to też element który trzeba wytrenować
Nic tak mnie nie rozwala jak przywiązywanie jakiejkolwiek wagi do sparingów. Brakuje tylko pytania czemu nie grali zawodnicy który wyjechali na kadrę ale albo leczą kontuzje. Mają się zgrywać, a nie obniżać wartość sparingu w Myślenicach.