ciacho napisał(a):

|
Oceny jakbyśmy ich powieźli ze 4:0. A już oceny Dudy to kompletnie nie rozumiem. Dla mnie obok Goku (tu pełna zgoda - katastrofalny występ) najgorszy na boisku.
|
Duda bardzo dużo dał w destrukcji, tak jak napisałem. W ofensywie mniej, ale moim zdaniem w tym meczu na plus. Gogół dla odmiany wprowadził tylko chaos. Obok Goku to on i Sobczak byli moim zdaniem najgorsi. Junka też na minus.
Oceniam w kontekście Sobolball, czyli sam fakt że nas trójką nie powieźli to już sukces. Na tle innych meczy z czołówką tabeli za Sobolewskiego to ten jest drugim najlepszym - w ogóle. Jak się widziało drużynę Kaszkieta w meczach z Ruchem, Puszczą, ŁKS-em, Tychami i Odrą to Miedź jest pozytywnym zaskoczeniem. Raczej fartownym, ale mimo wszystko.