Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 02.09.2023, 08:09
wolfy napisał(a):Wyświetl post

Ale spoko, powinniśmy się w tym sezonie utrzymać. O to gramy, prawda?
No przecież nie o awans. My po tej 7 kolejce możemy mieć 6 pkt straty do miejsca barażowego. Tak źle to jeszcze nie było, ale czytam, że trzeba szanować remis. JPRDL.
Odpowiedz cytując