wolfy napisał(a):

Ale spoko, powinniśmy się w tym sezonie utrzymać. O to gramy, prawda?
|
No przecież nie o awans. My po tej 7 kolejce możemy mieć 6 pkt straty do miejsca barażowego. Tak źle to jeszcze nie było, ale czytam, że trzeba szanować remis. JPRDL.