Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 02.09.2023, 07:11
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie.
To nie był mecz na zwolnienie trenera.
Widać było, że się zawodnikom chciało grać.
Widać też było jak dobrze Miedź gra w obronie.
Jakby nie babol w 80 minucie to byśmy dowieźli zwycięstwo do końca.
"Gdyby nie słupek, gdyby nie poprzeczka...". Gdyby Miedź wykorzystała jedną ze swoich groźnych sytuacji...

Z nami jakoś wszyscy mają świetną obronę i zabójcze kontry, ciekawe dlaczego?

Ale spoko, powinniśmy się w tym sezonie utrzymać. O to gramy, prawda?
Ostatnio edytowane przez wolfy : 02.09.2023 o godz. 07:18.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując