pepe72 napisał(a):

Dokładnie.
To nie był mecz na zwolnienie trenera.
Widać było, że się zawodnikom chciało grać.
Widać też było jak dobrze Miedź gra w obronie.
Jakby nie babol w 80 minucie to byśmy dowieźli zwycięstwo do końca.
|
"Gdyby nie słupek, gdyby nie poprzeczka...". Gdyby Miedź wykorzystała jedną ze swoich groźnych sytuacji...
Z nami jakoś wszyscy mają świetną obronę i zabójcze kontry, ciekawe dlaczego?
Ale spoko, powinniśmy się w tym sezonie utrzymać. O to gramy, prawda?