Patryko napisał(a):

Przekonująca wygrana na wyjeździe z tym konkretnym rywalem oznaczałaby, że może przy dobrych wiatrach coś z tego wszystkiego będzie. Jest to spotkanie o 6 punktów z faworytem do miejsc 1-2 na koniec sezonu, a więc żadnych remisów.
Przegrana w kiepskim stylu powinna oznaczać poniedziałkowe wypowiedzenia dla całego sztabu, bo z punktowaniem na zasadzie wygrana-przegrana nie wejdziemy do Ekstraklasy bezpośrednio, a w baraże ja już osobiście nie wierzę.
|
Nie, remis z Miedzia na wyjeździe to wciąż będzie akceptowalny wynik.
Nie bujajmy w chmurach.
Już zeszła runda powinna nas czegoś nauczyć, jak nie da się wygrać to trzeba chociaż zremisować. Jeden mecz zremisowany więcej
(np z Ruchem) i byłby awans zamiast baraży.