Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#127
Stary 30.08.2023, 15:08
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Uważam, że Markus bredzi. Tak ogólnie. Jego ulubione hasło to schematy. Oczywiście każdy, kogo Markus uznaje za profesjonalnego trenera (uwaga profesjonalizm to jego drugie ulubione słowo!) wypracowuje ze swoimi drużynami schematy, a każdy kogo Markus nie ceni, tego nie robi.
Ale Huawei tam, że rogi były grane wszystkie tak samo, pod jeden schemat. To musiał być przypadek, w końcu to był Sobol na ławce !
Krótko: owszem, lubię i cenie sobie profesjonalizm i schematy w grze, które cechują niemal każdą stabilną i poukładaną drużynę. Nie cenie sobie ich braku, owocującego na przykład chaosem w kryciu przy stałych fragmentach gry, czy brakiem współpracy w ofensywie i destrukcji.

W Wiśle tego brakowało i brakuje, co widzi 99% kibiców nawet na forum. Jak wspaniale Wisła miała opracowane mechanizmy boiskowych zachowań pokazały pierwsze kolejki.

Bez schematów i na żywioł grały niegdyś zespoły trenowane przez Bońka, co jest fajnym przykładem jak to się kończy. Dziś nie ma szanowanych drużyn, które nie wiedzą, co mają grać na boisku i nie mają wypracowanych żadnych schematów tejże gry i zachowań w poszczególnych elementach meczu. Tyle w temacie.
Odpowiedz cytując