Wyświetl pojedynczy post
tomytom
Senior Member
 
Od: 11.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 27.08.2023, 19:38
To jest chyba temat meczowy? Płacze w stylu "i tak nie awansujemy" to chyba nie w tym wątku?!


Fajnie czytać ten wątek od pierwszej strony i potem kolejne próby wyjścia z twarzą tych co popłynęli na całego. IMHO perełka:
"Widzieliście skład? 3-5-2 z Urygą na środku Ratonem w bramce Baeną i Szotem jako wahadła i Carbo w środku. Jak widać nasz pseudo trener pogubił się i to straszliwie, decydując się na ustawienie i zawodników głębokiej rezerwy.
Co ciekawe nie ma nawet na ławce Sapały."

Pseudotrener zweryfikował pseudoznawcę z forum



Arka słaba, nic nie grali, oddali nam punkty itp. bla, bla bla ===> tja, na pewno, tylko, że nasi przy stanie 3:1 nadal grają jak by mieli do odrobienia 2 bramki. Kiedy nam się trafił poprzedni taki mecz?


Albo nasi sobie robili z nas jaja w poprzednich meczach, albo nowe twarze w pomocy zrobiły robotę.

Jak JAKIMŚ CUDEM Sobol utrzyma ten poziom motywacji (wiadomo, że nie wygramy wszystkiego!) to wytrąci argumenty do zmiany trenera ...
Odpowiedz cytując