Wyświetl pojedynczy post
Pulpet
Senior Member
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1861
Stary 21.08.2023, 20:29
JK po raz kolejny twierdzi, że stoi murem za RS.

Załóżmy, hipotetycznie, że przegrywamy z Arką 0:5.

JK w przerwie na kadrę zmienia trenera, albo po przerwie i porażce z Miedzią 0:5, albo nawet przed końcem roku.

Czy on sobie zda wówczas sprawę, jakiego pajaca z siebie robił i zrobił? Czy jego odklejenie jest już niespotykane u nikogo innego.

Zamknij chłopcze gębę i zniknij do gabinetu.
Odpowiedz cytując