|
no i co z tego ?
to że Ja , Ty i jakiś ułamek forum umie to odczytać to nie znaczy że to nie wystarczy na ukontentowanie mas...
wystarczy przypomnieć owacje na stojąco po słynnym "zaj...em"
wyobraź sobie hipotetyczną sytuacje:
Kuba jeszcze 3-4 kolejki siedzi cicho, ewentualnie pudruje swój PR wspominankami z kadry (w sumie temat na czasie bo pożegnał się z nią oficjalnie dopiero co)
Wisła wymęcza remisy z jakimiś odrami opole i tym podobnymi hegemonami
Jaro swoimi twittami zbliża się do marsa coraz bardziej
i nagle Jakub tupie nogą, zwalnia Sobola z całym sztabem i ściąga Joana Carillo lub nawet kogoś półke wyżej z tamtych rejonów, przy okazji idą przecieki że to jego zasługa, że gdyby nie on to Sobol by był jeszcze lata etc
gwarantuje ci że 85% forum by piało z zachwytu
a co ważniejsze 99% trybun...
|