Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1738
Stary 15.08.2023, 09:32
no i co z tego ?

to że Ja , Ty i jakiś ułamek forum umie to odczytać to nie znaczy że to nie wystarczy na ukontentowanie mas...
wystarczy przypomnieć owacje na stojąco po słynnym "zaj...em"

wyobraź sobie hipotetyczną sytuacje:

Kuba jeszcze 3-4 kolejki siedzi cicho, ewentualnie pudruje swój PR wspominankami z kadry (w sumie temat na czasie bo pożegnał się z nią oficjalnie dopiero co)
Wisła wymęcza remisy z jakimiś odrami opole i tym podobnymi hegemonami
Jaro swoimi twittami zbliża się do marsa coraz bardziej

i nagle Jakub tupie nogą, zwalnia Sobola z całym sztabem i ściąga Joana Carillo lub nawet kogoś półke wyżej z tamtych rejonów, przy okazji idą przecieki że to jego zasługa, że gdyby nie on to Sobol by był jeszcze lata etc


gwarantuje ci że 85% forum by piało z zachwytu

a co ważniejsze 99% trybun...
Odpowiedz cytując