Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1840
Stary 14.08.2023, 09:58
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
najbardziej przerażające jest to że pewnie Sobol poleci ku uciesze gawiedzi i wolfiego , ale reszta syfu zostanie i nie chodzi mi już o kmiecika ktory pelni funkcje chyba symboliczną , a o sztab od przygotowania fizycznego i medycznego

i przyjdzie ktos kto taktyke ogarnia chocby i ten Bialorusin , a dostanie 30 oddychających rekawami połamańców i będzie dalej to samo , może poza kilku meczowym efektem nowej miotły
Wiadomo, że jeden plaster nie wyleczy zespołu chorób autoimmunologicznych, jakie dotykają naszego klubu, ale zawsze jest szansa przynajmniej na chwilę zatamować krwawienie.

Oczywiście w perspektywie nawet średnioterminowej to niczego nie zmieni, jeśli nie pójdą za tym dalsze zmiany.
Odpowiedz cytując