|
Większą kompromitacją były wyczyny wujka Jurka w sezonie spadkowym i w rundzie jesiennej tamtego sezonu.
Sobola winię mniej, bo Kikuś z pastwisk sprowadził ten szrot i znów wagon przyszedł, a nie ma kim grać.
Gdzie są sociosy?
Tradycyjnie medale wręczają i tylko tym są zajęci?
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 12.08.2023 o godz. 23:21.
|