Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77
Stary 12.08.2023, 23:18
Większą kompromitacją były wyczyny wujka Jurka w sezonie spadkowym i w rundzie jesiennej tamtego sezonu.

Sobola winię mniej, bo Kikuś z pastwisk sprowadził ten szrot i znów wagon przyszedł, a nie ma kim grać.

Gdzie są sociosy?

Tradycyjnie medale wręczają i tylko tym są zajęci?
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 12.08.2023 o godz. 23:21.
Odpowiedz cytując