Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1646
Stary 12.08.2023, 19:32
Revolver napisał(a):Wyświetl post
Aż sprawdziłem z ciekawości - pierwsze, co robi Królewski po przegranym meczu? Włazi na Twittera i kasuje swoje przedmeczowe posty.

Naprawdę bardzo długo myślałem, że trafił nam się w miarę ogarnięty prezes, może niedoświadczony, ale z jakąś pasją i wizją. Ostatnie tygodnie uświadomiły mi, że to po prostu kolejny, ćwierć-autystyczny, zakochany w korpoklimacie nerd, który za młodu przeszedł Doom'a o jeden raz za dużo. Oddałby Wisłę w sekundę, gdyby ktoś mu zaoferował za to wylizanie tyłka Elona Muska.

Owszem, doceniam wkład finansowy, ale to tak, jakby ktoś Ci zapłacił za to, żeby robić z Ciebie błazna przez dwa lata.
On pożycza ten wkład finansowy głównie z powodu swojej i Kubusia głupoty.
Jakby gospodarowali pieniędzmi tak jak na początku to możliwe, że byłoby blisko sytuacji, ze jest tylko dług do TF, a poza tym czysta głowa.
No ale niech se k. rwa sprowadzają jeszcze paru kopaczy bo 30+ i nadal braki, którzy uschną jak wszyscy pod okiem profesora Sobola i reszty bandy.
Odpowiedz cytując