Ogryzek napisał(a):

Karherop
Tychy nie są frajerami. Po co im otwarta gra z naszą "Iberią" skoro gra tak jak Łęczna czy Stal wystarczyła na wydarcie punktów? Zagrają tak jak Oni.
Jak sie nic nie zmieni - remis (wariant optymistyczny) albo pewniejsza porażka.
|
Nie wszystkie zespoły potrafią grać w niskiej obronie i ciągle pod naporem przeciwnika. Choćby Ruch w zeszłym sezonie z nikim tak nie grał. A Polonia czy Łeczna jak już doszły do głosu z nami to pokazały że wcale nie trzeba się aż tak bać otwartej gry
Co do zasady, Banasik prędzej ustawi drużynę defensywnie niż pójdzie na wymianę, ale pamiętajmy że Tychy są na fali, mają wysokie morale i dużą ochotę na grę w piłkę.