Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#187
Stary 08.08.2023, 19:02
Manhunt. napisał(a):Wyświetl post
Właśnie w tym jest problem, że jest wielu kibiców z podobnym zdaniem co Ty. Każdy się cieszył jak punktowaliśmy, ale chyba każdy który oglądał nasze mecze widział jaka jest sytuacja. Obecnie gramy tak jak w tamtej rundzie tylko, że lepsi odeszli. Wieszano psy bo prawie w każdym meczu w tamtej rundzie traciliśmy bramkę, mimo dominacji(która była tylko do pola karnego przeciwnika) przeciwnik zawsze potrafił wyskoczyć z jedną, dwoma kontrami, które strzelał...
Weź chłopie niepier**l.
Poczytaj komentarze po meczach, gdzie zagraliśmy (w 2023) na "0" z tyłu:
Kolejki:
19 - Resovia
24 - Skra
29 - Chojniczanka
32 - Podbeskidzie
34

Zawsze się jakiś "lepiej wiedzący" znalazł.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując