Manhunt. napisał(a):

|
Właśnie w tym jest problem, że jest wielu kibiców z podobnym zdaniem co Ty. Każdy się cieszył jak punktowaliśmy, ale chyba każdy który oglądał nasze mecze widział jaka jest sytuacja. Obecnie gramy tak jak w tamtej rundzie tylko, że lepsi odeszli. Wieszano psy bo prawie w każdym meczu w tamtej rundzie traciliśmy bramkę, mimo dominacji(która była tylko do pola karnego przeciwnika) przeciwnik zawsze potrafił wyskoczyć z jedną, dwoma kontrami, które strzelał...
|
Weź chłopie niepier**l.
Poczytaj komentarze po meczach, gdzie zagraliśmy (w 2023) na "0" z tyłu:
Kolejki:
19 - Resovia
24 - Skra
29 - Chojniczanka
32 - Podbeskidzie
34
Zawsze się jakiś "lepiej wiedzący" znalazł.