Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92628
Stary 08.08.2023, 14:26
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Najlepsze jest to, że Królewski powoli i rozważnie buduje skład nie było rewolucji w tym sezonie, jego zdaniem skład został wzmocniony, z drugiej strony musimy wpuszczać rezerwowych, aby się ogrywali, i to przez pewien czas sprawi, że będziemy tracić punkty ale w dłuższej perspektywie ma wyjść na plus.

Póki co, dzięki tym rezerwowym sa stracone 2 pkt z Łęczną, mogły być kolejne 2 pkt z Polonią, przez Gogóła mógł być jeszcze 1 pkt urwany przez Stal.

Nieźle to idzie, ciekawe kiedy ogrywanie rezerw zacznie procentować i wymiernie przynosić punkty lub chociaż akcje bramkowe, tak jak teraz sprawia utratę punktów lub zagrożenie pod nasza bramką
K niestety pieprzy trzy po trzy jak wiatr zawieje, szkoda to cytować bo to jest w jakiś sposób upokarzające dla niego.
Odpowiedz cytując