Patryko napisał(a):

Wygląda na to, że Jarek się jeszcze musi DUŻO nauczyć na własnych błędach.
Jak się ma miękkie serce, to trzeba mieć twardą dupę, a taka mu się przyda przy takiej grze Wisły w zimie.
|
duzo czasu juz nie ma - albo to ostatni sezon w 1 lidze z awansem - abo przedostatni sezon przed upadkiem klubu - ....trzeba zagrac va bank - tylko nie z z Sobolem