Temat
:
1 kolejka, Górnik Łęczna - Wisła Kraków, 22 lipca 2023, 17:30
Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
Od: 09.2013
Skąd: Kraków
Offline
#
70
22.07.2023, 18:54
Sobolewski sie niczego nie nauczul od zesslego seszonu? No kto by pomyslal? A no tak, krolewski ktory pogonil made xdddd ktora na 90% wroci z lechia do ekstraklasy a my sie bedziemy tu jebac rpzez dekady. Brawo jaro! Brawo sobol!
Stelio
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Stelio
Znajdź inne posty napisane przez Stelio