Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 22.07.2023, 18:54
Sobolewski sie niczego nie nauczul od zesslego seszonu? No kto by pomyslal? A no tak, krolewski ktory pogonil made xdddd ktora na 90% wroci z lechia do ekstraklasy a my sie bedziemy tu jebac rpzez dekady. Brawo jaro! Brawo sobol!
Odpowiedz cytując