Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 22.07.2023, 18:45
To nieprawdopodobne jakiego beznadziejnego trenera mamy. Jakie decyzje on podejmuje?

Nie dość, że gramy bez środka pola i piłkarzy, którzy umieją pracować w destrukcji, na skrzydłach jest słabo, to jeszcze zmienia jedynego zawodnika, który dzisiaj miał jakieś sensowne odbiory: Dudę, na jeszcze słabszego Gogóła.

Długo zastanawiałem się, czy my mieliśmy jakąś taktykę poza "grajmy do przodu i może jakoś to będzie"?

Oczywiście znów każdy stały fragment gry to panika i reakcje prowokujące utratę gola.

Tak, z tej mąki chleba nie będzie, ale nie dlatego, że mamy za wielu Hiszpanów, tylko dlatego, że mamy piłkarskiego Szwejka, by nie powiedzieć sabotażystę na ławce.

Nie ma absolutnie żadnego argumentu za tym, by Sobolewski wciąż był trenerem Wisły. W ogóle nie powinien był nigdy nim zostać. Przy nim każda koncepcja i strategia kadrowo-sportowa runie z hukiem.
Odpowiedz cytując