Patryko napisał(a):

Robi się miejsce w budżecie na solidnego, defensywnego pomocnika, np. takiego niechcianego w Holandii.
Teraz jeszcze Colley - trzymam kciuki za Kiko.
|
Jeszcze Colley, Fazlagić, Młyński, Żyro, Niewiadomski, Sobol, Biegański... Zwłaszcza trzech pierwszych.
Ale duży sukces Kiko zwłaszcza że podobno Hugi nie dostał na pożegnanie nawet euro. No to by już było piękne. Chyba za piękne aby było prawdziwe...