Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1425
Stary 15.07.2023, 19:01
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Patrząc na to, że za tydzień rusz 1 liga to nie ma gwarancji, że im Fernandez wygra mecze.
Tu jest więcej n/t obecnego stanu. Na pierwszy rzut oka dużo gorzej niż u nas było po spadku.
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-no...zata-po-spadku
Lechia oczywiście ma większy bałagan niż my. Jeśli nowi właściciele to posprzątają i awansują, a my nie - to nie chciałbym być w skórze Królewskiego...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując