Wyświetl pojedynczy post
szym_ek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 05.2007
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92229
Stary 15.07.2023, 16:47
Markus napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie tak. Inne myślenie już nie raz doprowadziło ten klub do problemów, a drużynę do przepaści. Bazowanie na "wiślackości" (Uryga, Ondrasek) i parytetach w kadrze niedawno stanowiło przecież jeden z powodów spadku z Ekstraklasy.

A szkolenie młodzieży w Wiśle od dekad NIE DZIAŁA i nic nie daje. Najlepszym przykładem Starzyński, Plewka i cały szereg innych nazwisk podobno "zdolnych talentów". Podobno.

Uczmy się na błędach.
Tak, tak w ogóle to zatrudnijmy 25 Hiszpanów i przenieśmy drużynę do Madrytu.

Czy musimy iść w skrajności w skrajność? Da się znaleźć Polaków po taniości tylko trzeba umieć szukać.
Odpowiedz cytując