Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7937
Stary 12.07.2023, 14:37
Nasi rezerwowi wzmocnieni od 70-tej minuty zawodnikami pierwszego składu dostali w pałę 2:0 od beniaminka drugiej ligi. Wynik w sumie do przewidzenia. Wincyj Polaków, młodych talentów i wychowanków nam trzeba!

Tradycja że rezerwowi nadają się do gry dwie klasy rozgrywkowe niżej chyba podtrzymana.

I ja wszystko rozumiem - sparing, niezgrany skład "w którym już nigdy pewnie nie wystąpią", ale prawdziwe wytłumaczenie jest jedno i większość z nas je zna.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 12.07.2023 o godz. 14:43.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując