krysztal napisał(a):

|
Ale chyba nie dokłada/pożycza sam Jaro?Na którymś spotkaniu był z tego co pamiętam ten temat poruszany i jedyne wątpliwości dotyczyły Nowaka i Adamczyka(raczej na pewno nie dorzucają).Reszta pewnie proporcjonalnie do posiadanych udziałów kasę chyba dokłada.Więc to nie jest tak,że Jaro dobrodziej sam ciągnie ten wózek.
|
Nie za bardzo jest jakaś reszta.
Udziałowcy: JK - 53,7 proc, JB -26,8, Nowak+ 2 kolegów po 3,75, reszta - 8,2% z tego około połowa to akcje kupione przez kibiców w dwóch emisjach.