|
Ale chyba nie dokłada/pożycza sam Jaro?Na którymś spotkaniu był z tego co pamiętam ten temat poruszany i jedyne wątpliwości dotyczyły Nowaka i Adamczyka(raczej na pewno nie dorzucają).Reszta pewnie proporcjonalnie do posiadanych udziałów kasę chyba dokłada.Więc to nie jest tak,że Jaro dobrodziej sam ciągnie ten wózek.
|