Delgado napisał(a):

Otóż nie przeraża mnie wcale, że JK pogonił oczywistych oszustów, jakimi IMHO jest ta cała MADA, wręcz przeciwnie, nalezy się z tego tylko cieszyć.
Gorzej, że JK nie pogonił ich dlatego, że są oszustami, ba, wręcz najprawdopodobniej on tego w ogóle nie zauważył. On ich pogonił tylko dlatego, że chcieli go po dopięciu dealu po prostu odstawić od zarządzania.
|
Mam praktycznie takie same odczucia. Może poza tym, że nie jestem przekonany, że ten Ufer i Mada są oszustami. Wydaje mi się, że bardziej takimi klasycznymi piłkarskimi cwaniaczkami, którzy opowiadają że mają znacznie więcej niż naprawdę mają i potrzebują narzędzia do prowadzenia interesów. W przeciwieństwie do 100% oszustów jak nasz kambodżański książe to może się skończyć dla Lechii źle ale nie musi.