Wyświetl pojedynczy post
Piknik1906
Senior Member
 
Od: 01.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1328
Stary 09.07.2023, 19:01
Delgado napisał(a):Wyświetl post
Otóż nie przeraża mnie wcale, że JK pogonił oczywistych oszustów, jakimi IMHO jest ta cała MADA, wręcz przeciwnie, nalezy się z tego tylko cieszyć.

Gorzej, że JK nie pogonił ich dlatego, że są oszustami, ba, wręcz najprawdopodobniej on tego w ogóle nie zauważył. On ich pogonił tylko dlatego, że chcieli go po dopięciu dealu po prostu odstawić od zarządzania.
Mam praktycznie takie same odczucia. Może poza tym, że nie jestem przekonany, że ten Ufer i Mada są oszustami. Wydaje mi się, że bardziej takimi klasycznymi piłkarskimi cwaniaczkami, którzy opowiadają że mają znacznie więcej niż naprawdę mają i potrzebują narzędzia do prowadzenia interesów. W przeciwieństwie do 100% oszustów jak nasz kambodżański książe to może się skończyć dla Lechii źle ale nie musi.
Odpowiedz cytując