Wyświetl pojedynczy post
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92184
Stary 03.07.2023, 22:23
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Choooj tam centrymetry.... Nie same centymetry grają.


Popatrzcie ile my ogólnie bramek straciliśmy na wiosnę. Grając ultra ofensywną piłkę potrafiliśmy kręcić przyzwoity bilans w defensywie. Może i Moltenis i Łasicki to nie są jakieś wieżowce, ale za to bardzo dobrze zabezpieczają nam tyły grając praktycznie na linii połowy boiska. Jest to możliwe głównie dzięki szybkości Francuza. O ile mnie mocno wkurzył tym, że się wypierdzielił to i tak zagrał moim zdaniem rewelacyjną rundę... Ile on kontr kasował w zarodku, zanim się mogły zawiązać to widział tylko ten co dokładnie czyta grę... Do tego parę ważnych goli w ofensywie. Moim zdaniem Francuz powinien zostać i Francuz powinien grać! Jeśli już kogoś wymieniać to Łasickiego... ale facet na 1 ligę jest wystarczająco dobry, nie ma co cudować. Te forumowe płacze to pokłosie rozczarowania odpadnięciem z barażu... A jeśli naszym z Puszczą wyszły by ze 2 strzały życia, a Puszcza coś pokiksowała przy wykończeniu to by teraz zachwyty leciały jaki mam wspaniały skład i obronę w sam raz na ekstraklasę.........

Moim zdaniem my nie mieliśmy problemów w tej rundzie z obroną.
Nie mieliśmy też z pomocą, ani atakiem.
Mieliśmy w tej rundzie problemy z zeszłą rundą Po prostu wpadło za mało punktów.
Baraż to baraż, dochodzi presja, jeden mecz i to jest loteria.

Utrzymajmy sposób gry i punktowania z poprzedniej rundy, nawet brońmy podobnie - a będę spokojny.
Mocne +1. Wiadomo, że są rzeczy do poprawy, ale runda wiosenna poza tym, że tchnęła sporo nadziei, dostarczyła też trochę materiału do analizy. I transfery zdają się pokazywać, że kilka "luk" dostrzeżono.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując