tomasz_19 napisał(a):

|
Jeszcze tylko skrzydłowy, środkowy pomocnik i napastnik.
|
+ Na pewno będzie też Gogół, ale nie wiem na ile on będzie dla nas więcej wnosił niż choćby Talar.
Jaroo1 napisał(a):

|
No niezły szrot, tylko Goku sprawdzony (w innym klubie) reszta to jakieś odpady, tacy, którzy się u nas nie sprawdzali, wielkie niewiadome lub młode talenty.
|
O 90% zawodników sprowadzanych z Hiszpanii przez Kiko można powiedzieć że to wielkie niewiadome albo że odpady.
Igbekeme to też był odpad z Saragossy, a Tachi, Junca i Mula odpady których przez pół roku nikt nie chciał.
Ale spoko, narzekać można też dla samego narzekania.