Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92080
Stary 28.06.2023, 10:38
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze tylko skrzydłowy, środkowy pomocnik i napastnik.
+ Na pewno będzie też Gogół, ale nie wiem na ile on będzie dla nas więcej wnosił niż choćby Talar.

Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
No niezły szrot, tylko Goku sprawdzony (w innym klubie) reszta to jakieś odpady, tacy, którzy się u nas nie sprawdzali, wielkie niewiadome lub młode talenty.
O 90% zawodników sprowadzanych z Hiszpanii przez Kiko można powiedzieć że to wielkie niewiadome albo że odpady.

Igbekeme to też był odpad z Saragossy, a Tachi, Junca i Mula odpady których przez pół roku nikt nie chciał.

Ale spoko, narzekać można też dla samego narzekania.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 28.06.2023 o godz. 10:41.
Odpowiedz cytując