Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1579
Stary 23.06.2023, 22:39
Sylwus1988 napisał(a):Wyświetl post
Przecież to jest Probierz kropka w kropke
Teraz to obrażasz Probierza.
Może rzygać mi się chciało patrząc na jego dośrodkowię ale trenersko dzieli ich przepaść. Na dobrą sprawę to Sobolewskiemu bliżej do Hajto czy Świerczewskiego niż prawdziwych trenerów, koleś niczego nie osiągnął, ma znikome doświadczenie, za to sporo już zawalił. Jedzie na nazwisku i karierze piłkarskiej.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując