Sylwus1988 napisał(a):

|
Przecież to jest Probierz kropka w kropke
|
Teraz to obrażasz Probierza.
Może rzygać mi się chciało patrząc na jego dośrodkowię ale trenersko dzieli ich przepaść. Na dobrą sprawę to Sobolewskiemu bliżej do Hajto czy Świerczewskiego niż prawdziwych trenerów, koleś niczego nie osiągnął, ma znikome doświadczenie, za to sporo już zawalił. Jedzie na nazwisku i karierze piłkarskiej.