wiesniak842 napisał(a):

Najwazniejsze bedzie co innego. OUT: Colley, Fernandez, Fazlagic, Hugi, Balta Ciekawe ilu sie uda pogonic.
Poki co to sa zmiany kosmetyczne, w sensie dla naszego budzetu.
|
Jeszcze jakby JB dał sobie spokój to bym się ucieszył, nie wiem ile zarabia, ale pierdzieć w ławkę i wchodzić na boisko przy 3-0 to może równie dobrze jakiś junior.