Wyświetl pojedynczy post
kolarz90
Senior Member
 
Od: 04.2007
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91863
Stary 22.06.2023, 22:59
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Z innej beczki. Trochę wystraszyły mnie zdjęcia z 1 treningu. Nigdy do tej pory nie interesowałem się zwyczajami, więc chciałbym zapytać, czy obecność uśmiechniętych Żyry i Bashy oznacza, że zostają? Czy to nic nie znaczy i za kilka dni usłyszymy, ze życzymy im wszystkiego najlepszego w nowych klubach?
Mają jeszcze rok kontraktu, odejść nie mają gdzie i pewnie i tak by im się to nie opłacało więc raczej zostaną


Odpowiedz cytując