kolarz90 napisał(a):

Utalentowany 20 letni Patryk Gogół. Gdzie ten talent do tej pory się objawiał? Czy po prostu każdy młody zawodnik, którego odpala Lech jest utalentowany?
Z innej beczki. Trochę wystraszyły mnie zdjęcia z 1 treningu. Nigdy do tej pory nie interesowałem się zwyczajami, więc chciałbym zapytać, czy obecność uśmiechniętych Żyry i Bashy oznacza, że zostają? Czy to nic nie znaczy i za kilka dni usłyszymy, ze życzymy im wszystkiego najlepszego w nowych klubach?