Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91851
Stary 21.06.2023, 21:44
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
przecież wiadomo (nie licze odklejeńców z forum), że James odchodzi bo nas na niego nie stać, a nie dlatego że popełnił kilka błędów
No właśnie, było też na samym początku wspominane, że ewentualne dalsze wypożyczenie będzie zależne od awansu. Nie ma awansu = nie ma Jamesa na 99%, nie wiem po co rozkminy i gadki o jakimś osłabieniu jak to było pewne jak nic.

Co do Muli to ogromna szkoda, ogromne osłabienie, nie wiem czy poszło o podwyższenie zarobków? Jak dla mnie najlepszy zawodnik, na pewno skrzydłowy.

Tachi mnie nie przekonał, nie wiem czy Balta nie miał większego wkładu w grę Przed Tachi OUT jedynie zastanawia mnie jego gra na stoperze.

Odpowiedz cytując