Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

|
przecież wiadomo (nie licze odklejeńców z forum), że James odchodzi bo nas na niego nie stać, a nie dlatego że popełnił kilka błędów
|
Tego nie wiadomo. W przypadku niektórych piłkarzy kwestie finansowe są pewnie równie istotne jest brak awansu do ekstraklasy. Od początku mówiono, że przyszedł się tu raczej odbudować, niż na stałe. Awans mógł coś przesądzić (choć James nigdy niczego nie deklarował), a tak szkoda marnować czas w Polskiej pierwszej lidze.