Greg25 napisał(a):

|
Moim zdaniem na cito potrzebujemy defensywnego pomocnika z krwi i kości, a nie nowego bramkarza i obrońców, dokładnie takiego wymiatacza, jakim był kiedyś Sobol, który łatał by dziury między obroną, a linią pomocy. Puszcza strzelała gole z okolic przedpola i tam wg wszelkich prawideł powinien operować def. pomocnik, twardy gość, który potrafi pozamiatać również w powietrzu....
|
Wzmocnień będzie (musi być) kilka. Nowy bramkarz nie wyklucza defensywnego pomocnika. Choć tutaj gdyby Sapała był zdrowy to pewnie tej rozmowy by nie było.
A tak, patrząc na zdrowie Sapały, emeryta Bashe, Plewki na wylocie, odejścia Igbekeme, odejścia Luisa to na pozycjach 6-8-10 mamy realnie tylko Dudę i od czasu do czasu Sapałe. Młodych poza Duda nie liczę. Takiego Balty również.
Pomimo że na 1 treningu pewnie będzie tłok jak na targu bienczyckim to tam 2 gości na krzyz będzie się nadawać do wyjściowego składu w środku polu. 2 nowych gości do środka to konieczność.