|
Moim zdaniem na cito potrzebujemy defensywnego pomocnika z krwi i kości, a nie nowego bramkarza i obrońców, dokładnie takiego wymiatacza, jakim był kiedyś Sobol, który łatał by dziury między obroną, a linią pomocy. Puszcza strzelała gole z okolic przedpola i tam wg wszelkich prawideł powinien operować def. pomocnik, twardy gość, który potrafi pozamiatać również w powietrzu...
Nie wiem, czy inni też mają takie odczucie, ale Biegański mocno przygasł po ubiegłorocznym wywiadzie w tv, podczas którego jakiś zjeb wyzywał Go od starych kur**... Niestety mogło mieć to wpływ na psychę młodego człowieka, który zostawiał serducho na boisku i jak każdy nie zasłużył na takie traktowanie.
|