azor napisał(a):

|
I rozumiem, że gawiedź znawców z TT i wiślackiego forum będzie to oceniać? Jeżeli gadać z Meresińskim 2.0 to wtedy co? Ta sama gawiedź odwoła z fotelu prezesa? Na uj to drążyć, temat nieaktualny, w żaden sposób negocjacje nie wpływały na funkcjonowanie klubu. Królewski nie jest idealny. Bez "ale" - w zakresie jego osoby i działań. Kto by nie był prezesem - szczegóły nieudanego przejęcia nie miałyby znaczenia.
|
Tak,tak jak oceniła i prześwietliła księcia z Kambodży.Oczywiście nie wszyscy ale są tacy którzy prześwietlą taki podmiot do spodu.